Bahco BE5049M10 skruvbits XZN M10 10 mm 5 st.
Betyg /5 stjärnor
Defaultbild
Betyg /5 stjärnor
    Läs produktbeskrivningen
    Köp i varuhuset
    Ej tillgänglig
    Köp online
    Ej tillgänglig
    Tillgänglighet och hyllplats i varuhus
    Skruvbits för insexskruvar. Mm-storlekar.
    • Fäste: 10 mm
    • Tillgängliga storlekar: 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12 och 14 mm
    • Av starkt stål
    • Belagda spetsar
    • Hårdhet enligt standard DIN3126
    Artikelnummer:
    Varumärke:
    Bahco
    Teknisk information
    • Garantitid för konsumentbruk (månader)
    Förpackningsstorlek och vikt
    • Bredd
      10 mm
    • Längd
      145 mm
    • Höjd
      93 mm